V niedziela Wielkanocy 3 maja 2015 r,

 1. W piątek przeżyliśmy wizytacje ks. Arcybiskupa. Pragnę podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tej wizytacji. Ks. Szczepanowi serdecznie dziękuję za przygotowanie naszej młodzieży do sakramentu bierzmowania.
 2. Rozpoczęliśmy miesiąc maj. Zapraszamy wszystkich na nabożeństwa majowe, które będą codziennie po Mszy św. wieczornej.
  Dzisiaj o 16.30 Nabożeństwo majowe i zmiana tajemnic różańcowych.
  O 11.00 Msza św. w intencji strażaków.
  O 20.00 Wieczór Maryjny, jako kolejny etap naszego przygotowania do rocznicy koronacji obrazu Matki Bożej Pocieszenia. Poprowadzi go ks. Łukasz Staszewski znany nam z Radia Fara.
 3. W przyszłą niedzielę różaniec przed sumą poprowadzi róża pani Emilii Mikłasz. Mamy prośbę do Róż Różańcowych, – aby róża która odmawia różaniec przed sumą zapewniła obecność kogoś w kościele ( dla bezpieczeństwa) od godziny 14 do 16.00
 1. Msze św. w tygodniu o godzinie 7.00 i o 18.00.
 2. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w tym tygodniu dbały o czystość kościoła. Na sobotę, do sprzątania po Mszy św. prosimy rodziny ze Świebodnej od nr. 84 a do 94.
 3. W Środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia i św. Jana Pawła II.
 4. Szkoła Gry na Gitarze w czwartek o 16.30.
 5. W czwartek po Mszy św. spotkanie ministrantów.
 6. W piątek wypada uroczystość św. Stanisława Biskupa – Patrona Polski.
 7. W naszym kiosku można kupić pamiątkowe obrazki i dewocjonalia.
 8. W poniedziałek wypadała kolejna rocznica Kanonizacji Ojca św. Jana Pawła II.Z tej okazji dzieci z naszej szkoły miały konkurs rysunkowy o papieżu.
  Najlepsze prace są wystawione przed Kociołem – zachęcamy do ich obejrzenia.