VI Niedziela Wielkanocy 10 maja 2015 r.

 

 1. Dzisiaj druga niedziela maja – składka na tacę przeznaczona jest na remont naszego sanktuarium. O 16.30 Nabożeństwo majowe. W tygodniu majówki po Mszy św. wieczornej o 18.00.
 2. Dzisiaj o 14.00 Msza św. na rozpoczęcie sezonu motocyklowego. Spodziewamy się wielu motocyklistów, którzy swoją pasję chcą powierzyć Matce Bożej Pocieszenia. Na tę Mszę św. zapraszamy miłośników dwóch kółek.
 3. W przyszłą niedzielę różaniec przed sumą poprowadzi róża pani Genowefy Pieszko.
 4. W poniedziałek, wtorek i środę wypadają dni modlitw o urodzaje (Dni Krzyżowe). W poniedziałek modlić się będziemy w intencji Świebodnej, we wtorek w intencji Parcelacji i Woli a w środę w intencji Jodłówki.
 5. W środę, 13 maja, pierwsze Nabożeństwo Fatimskie – w procesji z modlitwą różańcową pójdziemy do kaplicy Matki Bożej Fatimskiej. Nabożeństwo poprowadzi ks. prof. Bronisław Mierzwiński z Poznania. Serdecznie na nie zapraszamy.
 6. Msze św. w tygodniu o godzinie 00 i o 18.00.
 7. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w tym tygodniu dbały o czystość kościoła. Na sobotę po Mszy św. prosimy rodziny ze Świebodnej od nr. 97 do 110 .
 8. Szkoła Gry na Gitarze w czwartek o 16.30.
 9. W czwartek po Mszy św. spotkanie ministrantów.
 10. W piątek rozpoczynamy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
 11. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie Rady Duszpasterskiej celem przygotowania odpustu parafialnego.
 12. W sobotę 16 maja o 7.00 Wyjeżdżamy z pielgrzymką na Kalwarię Pacławską. Chętnych prosimy o zapisywanie się w zakrystii. Koszt 25 zł.
 13. Serdecznie dziękuję bierzmowanym i ich rodzicom za dar ołtarza -1300 zł. na remont sanktuarium. Bóg zapłać.
 14. Młodzież bierzmowana proszona jest o odebranie pamiątek w zakrystii.
 15. W gablocie wywieszony jest program „Wakacji z Bogiem dla RAM-u. Chętnych do wyjazdu na takie wakacje prosimy o kontakt z ks. Szczepanem do 24 maja.
 16. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w tym tygodniu pracowali przy parafii a szczególnie pragniemy podziękować Parcelacji za wczorajszą pracę przy plantowaniu ziemi w parku pielgrzyma. Dziękujemy za wasz tak liczny udział. Bóg zapłać. Dziękujemy także Świebodnej za posadzenie krzewów wzdłuż ogrodzenia.
 17. W naszym kiosku można kupić pamiątkowe obrazki i dewocjonalia.
 18. W maju będziemy odprawiać Msze św. w intencji Róż Różańcowych:
  – w poniedziałek  –    róża pani Zofii Fudali.
  – wtorek   –                róża Anety Kiper
  – środa    –                 róża Małgorzaty Kiper
  – czwartek   –            róża Stanisławy Kucab
  – piątek    –                róża   Zofii Halejcio
  – sobota   –                róża  Joanny Klojze i Michała Olejarza
 19. Bezpłatnych badaniach słuchu dn. 13 MAJA 2015 (ŚRODA) od g. 12.00 w PRUCHNIKU miejsce badania CENTRUM KULTURY UL. Ks. B. MARKIEWICZA 20.