XV Niedziela Zwykla 12 lipca 2015 r.

 1. Dzisiaj o godz. 16.30 nabożeństwo, o 17.00 Msza św. zbiorowa.
 2. Msze św. w tygodniu o godzinie 7.00 i 18.00.
 3. W poniedziałek o godz. 18.00 Msza św. a po niej nabożeństwo fatimskie, które poprowadzi ks. Wacław Siwak, profesor Seminarium Duchownego w Przemyślu. Serdecznie zapraszamy.
 4. W środę nowenna do Matki Bożej Pocieszenia i św. Jana Pawła II.
 5. Do środy na Mszach św. wieczornych kontynuować będziemy nasze duchowe pielgrzymowanie w łączności z Pieszą Pielgrzymką Przemyską. Równocześnie bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w różny sposób przyczynili się do pięknego przyjęcia pielgrzymów w naszym sanktuarium w poprzednią niedzielę, szczególne Bóg zapłać tym, którzy przygotowali śniadanie.
 6. W przyszłą niedzielę różaniec przed sumą poprowadzi róża pan Antoniego Kiwackiego. Prosimy także tę różę o dyżur w sanktuarium w godz. od 14.00 do 16.00.
 7. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w tym tygodniu dbały o czystość kościoła. Na sobotę po Mszy św. wieczornej prosimy rodziny od nr. 83 do 93.
 8. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na remont naszego sanktuarium. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli finansowo te działania, również ofiarodawcom indywidualnym z ostatniego tygodnia.
 9. W przyszłym tygodniu, w poniedziałek i wtorek (20-21 lipca) odbędzie się wycieczka ministrantów do Krakowa. Koszt 50 zł. Bliższe informacje można otrzymać w zakrystii.
 10. Przypominamy, że spowiedź w naszym Sanktuarium odbywa się pół godziny przed każdą Mszą św. Intencje Mszy św. przyjmujemy po każdej Mszy św. w zakrystii. Kancelaria parafialna czynna, w dni powszednie, pół godziny po każdej Mszy św. Intencje na najbliższy tydzień znajdziemy w gablocie przed kościołem, natomiast ogłoszenia znajdują się w gablocie oraz na stronie internetowej sanktuarium: sanktuariumjodlowka.
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, można ją kupić u ministrantów przed kościołem.
 12. Ciesząc się z obecności pielgrzymów, których serdecznie pozdrawiamy. Informujemy równocześnie, że w kiosku są do nabycia pamiątki z naszego Sanktuarium. Już dziś zapraszamy też na jubileusz 40-lecia koronacji naszego obrazu Matki Bożej Pocieszenia. Główna Msza św. odbędzie się 30.08.2015 r. o godz. 11.30.