31 Niedziela Zwykła – Uroczystość Wszystkich Świętych – 1.11.2015 r.

 1. Dzisiaj Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o 7.00, 9.00, 11.00 i o 16.00. Msza św. o 11.00 będzie odprawiona na cmentarzu.
  O 15.30 Nabożeństwo różańcowe za zmarłych. Zmiana Tajemnic różańcowych.
  O 16.00 Msza św. zbiorowa.
 2. Jutro 2 listopada Dzień Zaduszny- wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Msze św. będą o 7.00; 15.00 i o 17.00
 3. Miesiąc listopad – to czas szczególnych modlitw za zmarłych- za pobożne nawiedzenie cmentarza odmówienia Ojcze nasz.., Wierzę w Boga Ojca.. i modlitwę w intencji Ojca św. możemy uzyskać odpust : zupełny do 8.11, częściowy w pozostałe dni.
 4. Msze św. w tygodniu o 7.00 i  00. Po mszy św. wieczornej w wypominkach polecać będziemy Panu Bogu naszych bliskich zmarłych. Karteczki z wypominkami można składać do pudełka przed ławkami lub w zakrystii.
 5. W poniedziałek spotkanie ministrantów młodszych. W czwartek ministrantów starszych. W piątek kandydatów.
 6. W środę po Mszy św. wieczornej nowenną do M. B. Pocieszenia i św. Jana Pawła II.
 7. W tym tygodniu wypada I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca. W piątek odwiedziny chorych. Cieszymy się, że tak wielu z was w październiku rozpoczęło praktykę 9 I Piątków Miesiąca. Zachęcamy wszystkich do odprawienia sobie Pierwszych Piątków.
 8. W piątek spotkanie klas III gimnazjum w ramach przygotowania do bierzmowania. Spotkanie to obejmuje spowiedź pierwszopiątkową, udział we Mszy św. i spotkanie katechetyczne po Mszy św. Serdecznie zapraszamy.
 9. W piątek po Mszy św. spotkanie RAM.
 10. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które wczoraj posprzątały kościół i teren wokół sanktuarium. Bóg zapłać. A na sobotę po Mszy św. wieczornej zapraszamy rodziny od nr. 301 do 312 do posprzątania kościoła.
 11. W przyszłą niedzielę różaniec przed sumą poprowadzi róża pani Małgorzaty Kiper.
 12. Serdecznie dziękujemy państwu Annie i Józefowi Dragan ze Świebodnej za ofiarę 1500 zł na klinkiet do naszego sanktuarium.
 13. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim pracującym w tym tygodniu przy kościele: jeszcze raz serdecznie dziękujemy panu Mieczysławowi Kucabowi za piękny krzyż misyjny, który wykonał za darmo. Udało się nam poszerzyć chór, dlatego dziękujemy za pracę panu Stanisławowi Kucabowi, Janowi Olszańskiemu, Janowi Kiwackiemu, Tadeuszowi Olszańskiemu i Janowi Buryło, dziękujemy także panu Janowi Pichowi i Marianowi Zając za odnowienie krzyża.
 14. W przyszłą niedzielę -Składka remontowa – będzie to II niedziela miesiąca.

W przyszłą sobotę po Mszy św. wieczornej – spotkanie Akcja Katolicka.