2 Niedziela Adwentu 6 grudnia 2015 r.

 1. Dzisiaj witamy w naszej wspólnocie parafialnej kleryka naszego WSD w Przemyślu Adriana Gałuszkę z Żurawicy Górnej.
 2. Dzisiejsza Niedziela jest dniem solidarności z Kościołami Wschodu. Potrzebują one naszego wsparcia modlitewnego i materialnego. Przed kościołem zbiórka do puszek na ten cel.
  Dzisiaj o 15.30 Nowenna przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP.

O 16,00 Msza św. zbiorowa.

 1. We wtorek 8 grudnia Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. W tym dniu rozpoczyna się Nadzwyczajny Jubileusz Miłosierdzia ogłoszony przez Ojca św. Franciszka. W przyszłą niedzielę w Katedrze Przemyskiej i w wyznaczonych kościołach a więc i w Jodłówce nastąpi otwarcie Bram Miłosierdzia.
  Otwarcia u nas dokona ks. Dziekan Piotr Kandefer.
  Msze św. we wtorek o 7.00; 11.00 i o 17.00. Po sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i cicha, indywidualna adoracja ponieważ od 12.00 do 13.00  „Godzina łaski”- czas szczególnej modlitwy i zawierzenie.
  Wieczorem przeżywać. kolejny „Wieczór Maryjny” w naszym sanktuarium. Poprowadzi go ks. Patryk Szymański z Przemyśla. Wszystkich serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 2. Msze św. w tygodniu o 7.00 i o 17.00 Roraty. Zachęcamy do licznego udziału w tych pięknych nabożeństwach.
 3. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w tym tygodniu dbały o czystość naszego kościoła. A na sobotę rano zapraszamy do posprzątania kościoła rodziny z Parcelacji od nr. 351 do 360.
 4. W środę po Mszy św. spotkanie klas II gimnazjum w ramach przygotowania do bierzmowania.
 5. W piątek po Mszy św. spotkanie RAM.
 6. Dziękujemy za ofiary na ogrzewanie kościoła.
 7. W okresie Adwentu, jak co roku, p. Kościelny i p. Organista będą roznosić opłatki. Ofiary składane im z tej okazji stanowią część ich wynagrodzenia za pracę na rzecz parafii. Bardzo prosimy o życzliwe ich przyjęcie.
 8. W przyszłą niedzielę różaniec przed sumą poprowadzi róża pani Marii Rymarz.
 9. W poniedziałek zbiórka ministrantów w czwartek lektorów.
 10. W przyszłą niedzielę – Składka remontowa
 11. W jednej z parafii znaleźliśmy drogę krzyżową, która pasowałaby bardzo do naszego kościoła i wystroju całego sanktuarium. Chcielibyśmy zrobić podobną, choć trochę mniejszą. Pomyślcie jak znaleźć na to pieniądze.