3 Niedziela Adwentu 13 grudnia 2015 r.

 1. W dzisiejszą niedzielę w Katedrze Przemyskiej i w wyznaczonych kościołach a więc i w Jodłówce nastąpi otwarcie Bramy Miłosierdzia.
  Otwarcia u nas dokona ks. Dziekan Piotr Kandefer na Mszy św. o 11.00..
 2. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na remont naszego sanktuarium.
 3. Dziś o 15.30 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia z możliwością uzyskania odpustu jubileuszowego.

O 16,00 Msza św. zbiorowa.

 1. Msze św. w tygodniu o 7.00 i o 17.00 Roraty. Zachęcamy do licznego udziału w tych pięknych nabożeństwach.
 2. W sobotę 19.12.2015 r. Spowiedź adwentowa w naszej parafii. Rano od 10.00 do 12.00  po południu od 14.30 do 18.00. Bardzo prosimy o skorzystanie z tej okazji do spowiedzi bo w ostatnim tygodniu przed świętami będziemy bardzo zajęci.
 3. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w tym tygodniu dbały o czystość naszego kościoła. A na sobotę rano zapraszamy do posprzątania kościoła rodziny z Parcelacji od nr. 362 do 372.
 4. Dziękujemy za ofiary na ogrzewanie kościoła.
 5. W okresie Adwentu, jak co roku, p. Kościelny i p. Organista będą roznosić opłatki. Ofiary składane im z tej okazji stanowią część ich wynagrodzenia za pracę na rzecz parafii. Bardzo prosimy o życzliwe ich przyjęcie.
 6. W przyszłą niedzielę różaniec przed sumą poprowadzi róża pani Janiny Rząsa.
 7. W poniedziałek zbiórka ministrantów w czwartek lektorów. W piątek po Mszy św. spotkanie RAM.
 8. Nowo powstający Krąg Rodzin będzie miał swoje spotkanie we wtorek na plebanii. Problem w tym, że jest tylko trzy rodziny, dlatego bardzo proszę chętnych o zgłoszenie się dzisiaj, bo inaczej będziemy zmuszony odwołać animatorów.
  1. W tym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku śp. Józefa Halejcio. Polecamy go waszym modlitwom. Wieczne odpoczywanie ….
  2. Do nowego wystroju naszego sanktuarium chcielibyśmy zrobić nową Drogę Krzyżową w stylu neogotyckim. Korespondowałaby ona z głównym ołtarzem i ołtarzami bocznymi wpisując się dobrze w ogólny styl naszego kościoła. Rzeźbione elementy, napisy i krzyżyk byłyby pozłocone.
   Koszt jednej stacji wynosiłby około  2 300 zł.
   Będziemy wdzięczni, jeśli ktoś chcąc mieć pamiątkę w naszym sanktuarium, ufunduje jedną stację Drogi Krzyżowej. Stacje będą zrobione na wzór podanej na zdjęciu tylko o 20% mniejsze.
   DSC_0769