4 Niedziela Wielkanocy 7 maja 2017 r.

 

Znalezione obrazy dla zapytania obrazy dobrego pasterza

 1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania. Zachęcamy do modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne.

Dzisiaj o 16.30 Nabożeństwo majowe a o 17.00 Msza św. zbiorowa

 1. Przeżywamy miesiąc maj poświęcony Matce Bożej. Zachęcamy do uczestniczenia w nabożeństwach majowych. W naszym sanktuarium są one codziennie po Mszy św. o 18.00, w niedziele o 16.30.
 2. W sobotę 13 maja przeżywać będziemy 100 rocznicę Objawień Fatimskich.
  W naszym sanktuarium uroczystą Mszę św. o 10.30 odprawi ks. bp. Stanisław Jamrozek. Wszystkich serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 3. W przyszłą niedzielę różaniec przed sumą poprowadzi róża pani Joanny Klojzy. Będzie to II Niedziela Miesiąca ze składką na remont naszego sanktuarium.
  Bardzo proszę Róże Różańcowe o podjęcie dyżurów popołudniu w niedzielę od 14.00 do 16.00.
 4. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w tym tygodniu dbały o czystość kościoła. Na poniedziałek rano bardzo prosimy rodziny ze Świebodnej od numeru 134 do 154 na sobotę rano rodziny w Wólki Rzeplińskiej od nr. 1 do 44
 5. W poniedziałek, wtorek i środę wypadają wiosenne Dni Krzyżowe, modlić się będziemy o urodzaje. Msza św. wieczorna połączona będzie z procesją błagalną.

W poniedziałek o urodzaje dla Jodłówki z procesją do krzyża przy gazowni. We wtorek o urodzaje dla Świebodnej z procesją do Krzyża w kierunku groty a w środę o urodzaje dla Parcelacji z procesją do kapliczki za cmentarzem.

 1. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Do stanu małżeńskiego zamierzają wstąpić:
  – Daniel Mirosław Lisowski, kawaler, s. Władysława i Kazimiery, ur. 2.02.1992 r., zam. w Zabłotcach i Katarzyna Edyta Wywrot, panna, c. Czesława i Marii, ur. 22.11.1991 r. zam. w Świebodnej. Zapowiedź. II

– Krzysztof Mateusz Halejcio, kawaler, s. Jana i Marii, ur. 10.08.1984 r. za. W Jodłówce i Jolanta Maria Siemieniak, panna, c. Stanisława i Stanisławy, ur. 13.03.1983 r. zam. w Nielepkowicach. Zapowiedź. I.

 1. We wtorek spotkanie lektorów po Mszy św. wieczorne.
 2. Serdecznie dziękuję rodzinie z Pruchnika za ofiarę 500 zł. na remont naszego sanktuarium. Bóg zapłać.
 3. Na stoliku znajduje się lista, na której mogą się wpisać chętni do Koła Przyjaciół Radia Maryja. Pierwsze spotkanie Koła będzie w środę po Mszy św. wieczornej.
  Serdecznie zachęcamy do włączenia się w to piękne dzieło. Opiekunem Koła będzie ks. prałat Kazimierz Wójcikowski.