21 Niedziela Zwykła 27 sierpnia 2017 r. Odpust Parafialny

Znalezione obrazy dla zapytania obrazy do 21 niedzieli zwykłej

 1. Dzisiaj o 17.00 Msza św. zbiorowa.
 2. W środę po Mszy św. wieczornej Nowenną do Matki Bożej Pocieszenia.
 3. W tym tygodniu wypada I Piątek i I Sobota miesiąca. Odwiedziny chorych w piątek od 8.00.
 4. W sobotę do naszego sanktuarium przybędą dwie duże pielgrzymki: z Zarzecza na godz. 12.00 i z Jarosławia na 15.00. Mszy św. O 15.00 będzie przewodniczył
  abp. Adam Szal.
 5. W przyszłą niedzielę różaniec przed sumą poprowadzi róża pani Janiny Buryło.
 6. Dzisiaj w całej naszej archidiecezji z inicjatywy Caritasu zbierane są ofiary do puszek na pomoc poszkodowanym przez wichury.
 7. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w tym tygodniu dbały o czystość kościoła. Na poniedziałek rano bardzo prosimy rodziny z Jodłówki od nr. 171 do nr. 178.

Na sobotę rano prosimy rodziny z Jodłówki od nr. 179 do nr. 186 b.

 1. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Do stanu małżeńskiego zamierzają wstąpić:

– Łukasz Obara, kawaler, s. Stanisława i Marii, ur. 17.11.1986 r. zam. w Grodzisku Górnym i Justyna Stefania Pieszko, panna, c. Józefa i Anny, ur. 5.03.1991 r. zam. w Jodłówce.
Zapowiedź II.

 1. Chciałem serdecznie podziękować wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie naszego odpustu. To dzięki zaangażowaniu tak wielu osób możemy dzisiaj przeżywać tak piękną uroczystość. Dziękuję za udostępnienie waszych pól na parkingi. Dziękuję za piękne wieńce dożynkowe. Dziękuję ks. Krzysztofowi i służbie liturgicznej, OSP, Policji, Radzie Duszpasterskiej, orkiestrze dętej z Łopuszki Wielkiej, chórowi, scholii, panu organiście, kościelnemu, paniom pracującym w kuchni.
 2. Dziękuję wszystkim księżom przybyłym na nasz odpust a szczególnie tym posługującym w konfesjonale.
 3. Na ręce pana sołtysa Stanisława Kucaba składam podziękowania wszystkim, którzy pracowali przy zrobieniu ławek. Szczególnie pragnę podziękować za pomoc gazowni.
 4. Pani Bożenie Majchrowicz i całej ekipie dziękuję za piękne kompozycje kwiatowe ozdabiające ołtarze. Bóg zapłać.