27 Niedziela Zwykła 7 października 2018 r.

Znalezione obrazy dla zapytania obrazy do 27 niedzieli zwykłej

 1. Wczoraj rozpoczęliśmy nasze rekolekcje różańcowe. Serdecznie witamy w naszej parafii pana Jana Budziaszka. Dziękujemy mu za przyjęcie zaproszenia i za piękne konferencje i świadectwa życia chrześcijańskiego. Dzisiaj po każdej Mszy św. będzie konferencja pana Budziaszka a o 16.00 specjalne nabożeństwo różańcowe, podczas którego rozważania poprowadzi pan Jan Budziaszek. Aby wszyscy mogli uczestniczyć w tym nabożeństwie o 15.30 będzie dodatkowo autobus. Będzie on także w poniedziałek, wtorek i środę o 17.00.
  Nasze rekolekcje potrwają do środy. W każdy dzień będzie nabożeństwo różańcowe o 17.30, później Msza św., świadectwo i konferencja pana Budziaszka.
  Na wtorek zapraszamy wszystką młodzież na modlitewne spotkanie z panem Janem Budziaszkiem.
 2. Dzisiaj o 00 Msza św. zbiorowa.

Dzisiaj 7.10.2018 r. o 16.30  w Świebodnej w remizie strażackiej będzie spotkanie dla rodzin i wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. Program spotkania jest bardzo bogaty: montaż słowno- muzyczny, kiełbaski z grilla oraz wspólne śpiewanie piosenek patriotycznych. Każdy uczestnik otrzyma śpiewnik. Na to spotkanie zapraszają organizatorzy: Grupa Nieformalna „ Młodzi i Zdolni” ze Świebodnej pod patronatem Stowarzyszenia „Tradycja i Rozwój”.

 1. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w tym tygodniu dbały o czystość kościoła.
  Na poniedziałek rano bardzo prosimy rodziny z Jodłówki od nr. 58 do 70.
  Na sobotę rano rodziny od nr. 70 a do nr. 76.
 2. W przyszłą niedziele będziemy obchodzić Dzień Papieski. Ofiary składane do puszek będą     przeznaczone na Dzieło III Tysiąclecia.
 3. W przyszłą niedzielę różaniec przed sumą poprowadzi róża pana Emila Halejcio.
  Będzie to II niedziela miesiąca ze składką remontową.
 1. W niedzielę, 14 października 2018 r., odbędzie się Pielgrzymka Młodzieży do Bazyliki Archikatedralnej w Przemyślu, inaugurująca nowy rok pracy formacyjnej w grupach apostolskich i z okazji Dnia Papieskiego. Ks. Tomasz wynajął autokar, dlatego zapraszamy młodzież do wspólnego wyjazdu do Przemyśla. Chętnych prosimy o zapisywanie się u ks. Tomasza. Wyjazd o 8.00
 2. W czwartek po Mszy św. spotkanie kandydatów na ministrantów.
 3. W przyszłą sobotę zbiórka płodów rolnych dla naszego WSD w Przemyślu. Radnych parafialnych prosimy o pomoc w zebraniu tych darów do 12.00.

Cieszę się, że w piątek firma pana Marcina Babisia położyła 1000 m” asfaltu na parkingu. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do zrealizowania tego projektu.

Intencje Mszalne