Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
Pola * są obowiązkowe.
Twój wpis ukaże się po akceptacji redakcji. Zastrzegamy sobie prawa do edycji, usuwania i niepublikowania intencji.

Lucyna16 listopada 2019, 05:02
Proszę o modlitwę za mojego syna Adama o łaskę zdrowia .Bóg zapłać
Wołająca14 listopada 2019, 20:10
Maryjo proszę daj mi pracę od lutego w wiadomym Bogu i Tobie Matko miejscu. Błagam Cię o to bardzo mocno. Założyłam we wspomnienie św. Josemarii Escriva na karteczce tą prośbę do Ciebie w Twoim sanktuarium. Dziękuję Ci za łaskę możliwości i dobrych ludzi którzy mnie ugościli w Jodłówce. Ufam, Ci Maryjo! Niech Dobry Bóg będzie uwielbiony w tej mojej potrzebie. JEZU,Ty się tym zajmij, troszcz się Ty.
Matka13 listopada 2019, 21:43
Matko Boża Pocieszenia dziękuję Ci za wszystkie łaski opiekę nad moją rodziną. Polecam Ci dzisiaj moich synów oddając ich Twojej opiece. Uproś Mateńko dary Ducha Świętego by w życiu kierowali się nimi ,spraw by kwitła w nich braterska miłość ,życzliwość i zgoda. Przytul ich do swojego serca i strzeż od wszelkiego zła. Spraw by byli dobrymi synami i wspierali i sznowali swoich rodziców .
Agata13 listopada 2019, 17:56
Dziękuję Ci Matko nieustannie pomocy za łaski które otrzymalam z trudnej sprawy Mniej opiece Matko boska dziękuję Agata
Ewa13 listopada 2019, 17:46
O cud uzdrowienia mojego męża Bogusława o cud uzdrowienia jego nerek aby uniknął dializ i uzdrowienie serca
maria12 listopada 2019, 23:17
NAJSWIETSZA MATKO POCIESZENIA błagam CIE pomóż mi BÓG ZAPŁAĆ
TWOJA CZCICIELKA12 listopada 2019, 17:59
MATUCHNO BŁAGAM CIĘ O POTOMSTWO DLA KAROLINY I TOMASZA
URSZULA12 listopada 2019, 17:38
MARYJO NASZA MATKO I KRÓLOWO BŁAGAM WYPROŚ ŁASKĘ UZDROWIENIA Z CUKRZYCY DLA WNUKÓW
Anonim12 listopada 2019, 11:47
Maryjo wyproś uzdrowienie, daj pracę i samochód, pomóż mi w egzaminach na studia i zawodowych.
Agnieszka11 listopada 2019, 23:13
Proszę o modlitwę za mnie o umocnienie w nadziei, uzdrowienie złamanego serca, Boże pocieszenie, łaskę ufności i mądrość w decyzjach, relacjach.
Elżbieta11 listopada 2019, 22:35
Maryjo, proszę Cię o tę Wielką Łaskę dla Kasi , aby Twój Syn w swoim Miłosierdziu pochylił się nad nią i uwolnił ją od wszelkiego lęku by przestała się tak bardzo bać gdy domownicy opuszczają mieszkanie , aby mogli swobodnie wychodzić z domu bez lęku Kasi i za jej wiedzą i zgodą i kontynuować swoją pracę .Szczególnie proszę, aby 18 listopada mój starszy brat mógł iść do pracy na nocną zmianę bez lęku Kasi , by Kasia przyjęła to spokojnie, by już teraz przestała się tak bardzo bać .
Katarzyna11 listopada 2019, 19:03
Matko Boża Pocieszenia z Jodłówki, błagam abym nie miała wstępnie zakładanego przez neurologa stwardnienia rozsianego lub jeśli mam SM, błagam o cudowne uleczenie mnie z tej poważnej choroby, błagam, aby minęła moja niepełnosprawność, ból i sztywność mięśni, błagam abym bez problemu i bez bólu mogła się samodzielnie poruszać. Błagam też o cudowne uzdrowienie mojego prawego kolana i obu stóp z nieznanej ich choroby. Błagam także o łaskę uleczenia mnie z lęku przed opuszczaniem domu trwającego przez prawie 30 lat. Błagam także o łaskę cudownego uzdrowienia mojego męża, Szymona, z choroby, której nie potrafią nawet zdiagnozować i wyleczyć lekarze. Błagam również o łaskę powrotu błogosławionego przez Boga, opartego o szczerą miłość i szacunek naszego (Katarzyny i Szymona) pożycia intymnego małżeńskiego, a także o łaskę łaskę cudownego zakończenia się wyrokiem uniewinniającym mnie koszmaru fałszywego oskarżenia mnie o przestępstwo, którego nigdy w życiu nie popełniłam. Błagam, Mateczko, ratuj! Modlę się do Ciebie również, abym w cudowny jakiś sposób mogła zdobyć wodę ze świętego źródełka Twojego, a więc Matki Bożej Pocieszenia z Jodłówki, chociaż nie jestem w stanie po tą cudowną wodę jechać do Jodłówki, bo nie wychodzę z domy i nie wiem jak tę wodę zdobyć.
Elżbieta11 listopada 2019, 18:11
Matko Boża , w Twoje ręce oddaję Kasię, prowadź ją do Pana Jezusa. Proszę Cię, poproś Twojego Syna, aby w swoim Miłosierdziu zamknął Kasię w swoim Sercu, by tam była niewidoczna dla jakiegokolwiek zła, aby tam żadne zło nie miało do niej dostępu, szczególnie teraz, gdy jest taka bezbronna. Poproś, by Twój Syn pochylił się nad moim dzieckiem i uwolnił je od wszelkiego zła i skutków jego działania; od wszelkiego lęku, agorafobii, natręctw i kłopotów ze snem; by uleczył wszelkie rany wewnętrzne i uzdrowił ducha, serce i ciało Kasi. Poproś proszę Cię Matko o tę Wielką Łaskę, aby Twój Syn napełnił Kasię swoim Pokojem i Bezpieczeństwem, Ciepłem swojej Miłości i swoją Obecnością, by spotkała Twojego Syna Żywego i Prawdziwego i by to spotkanie odmieniło jej życie i nadało mu sens; by Kasia poczuła się chciana, oczekiwana , by uwierzyła, że jest kochana,by przestała się bać życia i ludzi, by mogła mieć swoich znajomych, by mogła isć do szkoły lub do pracy i stała się samodzielna i odważna, by patrzyła na wszystko tak, jak patrzy Bóg. Proszę Cię też Matko Boża o to, by Kasia poczuła się bezpiecznie w domu, by mogła zawsze liczyć na troskę , współczucie i zrozumienie, by nie były już potrzebne więcej panie opiekunki na czas nieobecności mojego młodszego brata i by Kasia sama powiedziała, aby te panie już nie przychodziły; by domownicy mogli swobodnie opuszczać mieszkanie bez lęku Kasi i za jej wiedzą i zgodą, by bracia mogli spokojnie chodzić do pracy, a Kasia by mogła bez lęku iść albo pojechać gdziekolwiek, bez względu na odległość. Proszę też o Łaskę Sakramentu Pokuty i Eucharystii dla Kasi, o umiejętność wybaczania i zrozumienia cudzej biedy duchowej, o dobrego, mądrego i cierpliwego Kapłana, któryby ją poprowadził w jej szczególnej sytuacji życiowej.
Mateusz11 listopada 2019, 01:22
Maryjo, proszę, Cię o dobrą żonę. Ukształtuj i uzdolnij moje serce do prawdziwej miłości. Uwolnij mnie od złych skłonności, nałogów i depresji
Szymański10 listopada 2019, 16:06
Matko proszę cię o zdrowie dla Marjanki
Klara9 listopada 2019, 18:14
DLA SIEBIE O Dobrego Męża i Potomstwo dla mojej siostry i szwagra
I DOBRA RELACJE Z MONIKĄ PRZYJACIÓŁKĄ
jola9 listopada 2019, 13:19
Prosze o modlitwe w intencji mojego malzeństwa, by maz mnie kochal , sznował, aby mnie nie zdradzal , nie oszukiwal, nie okłamywał.Aby sie nawrócił , by był dobrym, kochajacym mezem i ojcem dla naszej córeczki. Jezu Ty sie tym zajmij.
Żona9 listopada 2019, 06:50
Matko Pocieszenia proszę Cię ratuj moje małżeństwo uwolnij nas od zła .Pomóż Mateńko.
Anna8 listopada 2019, 21:17
Proszę o odmiane serca zachowań zachowania postępowań postępowania moich rodziców brata Jurka i Marii Dudek martowicz jozka i anki Zbyszka Kołodzieja różu lodhi i jej chłopak Adrian machowskiego Jurka mendrali Wieska o zdrowie i potrzebne łaski dla wujka Józefa i Jana futrak z gryfina i Zbyszka Kołodzieja i żeby choroba się nie pogłębia dla niego
Ewa8 listopada 2019, 19:02
O cud uzdrowienia mojego męża Bogusława
Irena8 listopada 2019, 15:33
Matko Boża proszę Cię o Boże błogosławieństwo i ulecz moje oczy żeby tak nie łzawiły gorąco proszę.
edyta8 listopada 2019, 10:39
błagam o uratowanie mojego małżeństwa z Maciejem. Błagam Matko Ukochana
BJ7 listopada 2019, 21:46
Szczęść Boże, bardzo proszę o modlitwę w intencji Barbary L. o pocieszenie Matki Najświętszej w smutkach i kłopotach, łaski na dalsze życie. Bóg zapłać.
Marcin7 listopada 2019, 20:21
Proszę o uwolnienie z długów i możliwość spłaty swoich zobowiązań
Ewa7 listopada 2019, 18:33
Matuchno proszę o pomyślne zaliczenie egzaminu praktycznego i dobrą prace i wszelkie potrzebne łaski i dobrego męża