Skrzynka intencji

Dopisz swoją intencję

 
 
 
 
Pola * są obowiązkowe.
Twój wpis ukaże się po akceptacji redakcji. Zastrzegamy sobie prawa do edycji, usuwania i niepublikowania intencji.

Twoja czcicielka21 maja 2018, 21:28
Matko Boża Pocieszenia pragnę wyblagac za Twym wstawiennictwem u Twego syna Jezusa łaskę wyjścia z długów,nadzieję że nie stracę domu, wiarę że mnie nie opuscisz Mautko i Pani moja. Za wszystkie łaski dziękuję .
Monika20 maja 2018, 09:20
Matko Boża Pocieszenia błagam Cię o pomyślny przebieg operacji i szybki powrót o zdrowia.
Czcicielka20 maja 2018, 07:34
Matko Boska Pocieszenia dziekuję Ci za otrzymane łaski i proszę o zdrowie błogosławieństwo Boże dla mojej rodziny
Łukasz19 maja 2018, 21:19
Matko Najświętsza,proszę o Twoją opiekę,zdrowie dla Michała i aby znalazł pracę.
Renata19 maja 2018, 13:43
Matko Boża wypros u swojego syna łaskę uzdrowienia dla Nikusia
Magdalena19 maja 2018, 09:33
Proszę o modlitwę o moje uzdrowienie, o przemianę serca mojego męża Rafała, uzdrowienie jego duszy i rozumu, doskonałe nawrócenie do Boga, uwolnienie od złych wpływów, urojeń i natręctw oraz potrzebne mu łaski i ratowanie naszego małżeństwa
Sylwia19 maja 2018, 00:40
Proszę o modlitwę błagalno-dziękczynna,o dary,owoce i charyzmaty Ducha Świętego.
Proszę o moc Ducha Świętego,we wszystkich intencjach, które noszę w swoim sercu,we mnie i moim całym życiu.
Proszę aby Bóg przez Przenajświętsze, Niepokalane Serce Maryi wylał na wszystkie intencje mojego serca,na mnie i moje życie swojego Ducha Świętego.
Niech Duch Święty podaruje mi wieniec zwycięstwa i szczęście bez miary.
Bóg zapłać.Sylwia.
Renata18 maja 2018, 15:46
Matko Boża Pocieszenia,proszę Cię o wstawiennictwo u Boga w intencji naszego syna o łaskę spowiedzi i Komunii Wielkanocnej
Agnieszka17 maja 2018, 15:20
Mateczko proszę Cię pomóż mi gdy będę zdawać egzamin państwowy na prawo jazdy.
Danka17 maja 2018, 09:57
Prośby-intencje za:
1/ Martę – o odkochanie się z miłości do rozwiedzionego Adama, aby Adam powrócił do rodziny, aby Marta nigdy już nie zakochała się w żadnym rozwiedzionym ani żonatym mężczyźnie. Proszę dla niej o katolickiego, pracowitego, stanu wolnego lekarza za sakramentalnego męża, którzy wzajemnie się pokochają i będą budować wspaniałą więź. Błagam również o wszystkie spisy stażów, szkoleń, kursów i procedur, aby w ustawowym terminie mogła zakończyć rezydenturę i zdać pomyślnie egzamin państwowy. Proszę o opiekę Matki Bożej przy wszystkich procedurach, wtedy będą perfekcyjne a dzieci będą otrzymywały 10 punktów. Błagam, aby nigdy nie została wzywana przed sądy z tytułu wadliwych diagnoz, złych procedur oraz złej kondycji urodzonych dzieci. Błagam o uzdrowienie jej częstych bólów głowy, ślepego oka, wadliwego zgryzu, kręgosłupa, alabastrowe stopy i dłonie, przemieniany materii, złego krążenia, gulgotania w przełyku, daj silne nerwy i psychikę, uleczenie choroby rajnolda. Proszę o dom podobny do Ani z kuchnią na styl Nowej Soli, wybicie wrzosowe, zabudowana lodówka, piwnica, górny korytarz. Proszę o dobrą pamięć i dary ducha świętego.

2/ Ani- za zrozumienie tego, co mąż jej czynił w stosunku dla mnie, że to, co mówiłam, to wszystko prawda, o nowego prezesa, cudowną atmosferę w pracy, o uzdrowienia bólu głowy, kręgosłupa, układu krążenia, przemiany materii, daj silne nerwy i psychikę, dobry cukier i cholesterol, proszę o lepszą sytuację finansową. Błagam o dzieci, które przynoszą dobro Bogu i ludziom, a więc mnie. Proszę o dobrą pamięć i dary ducha świętego.

3/ Krzysia i pozostałych wnuków – proszę o łaskę pracowitości, a nie jak dotąd lenistwa, proszę o wczesne i chętne wstawanie, robienie porządku w swoich plecakach, pokojach, zauważanie tego, że mamie trzeba pomóc coś bez pokazywania tego, co w konkretnej chwili, oszczędność, bez wymyślania kolejnych nie zawsze potrzebnych zakupów, o łaskę chętnego i efektywnego zdobywania wiedzy, która jest człowiekowi niezbędna, aby nie być nieokrzesanym egoistą. Proszę o grzeczność, posłuszeństwo, inteligencję, dobry przykład dla rodzeństwa i innych, uzdrowienie alergii i wszystkiego tego co Panie zechcesz zesłać jako uzdrowienie i pomoc. Proszę o dobrą pamięć i dary ducha świętego oraz o wszystkojedzenie.

4/ Danka S – uzdrowienie wzroku, aby nie powstała jaskra, kręgosłupa, stawów, stóp, dłoni, układ przemiany materii i wydalniczy, trzymanie moczu, uzdrowienie układu krążenie , proszę o silne nerwy i psychikę, bardzo dobry słuch, proszę o uleczenie chrapania i alergii, osteoporozy. Proszę o dobrą pamięć i dary ducha świętego. Lepszą sytuację finansową, o korzystne sprzedanie gospodarstwa, uleczenie z wypadku.


5/ Danka N – proszę o uzdrowienie kręgosłupa /po rozszczepie kręgosłupa/, układu nerwowego, pomoc w otrzymaniu właściwego mieszkania i w rozwiązaniu trudnej sytuacji kredytowej-zobowiązania na niej ciążące a także o lepszą sytuację finansową.

6/ Dla Bartka, aby znowu razem z żoną i dziećmi byli razem. Ulecz jego depresję z tego tytułu. Uczyń to Panie, ponieważ jest bardzo smutny i widzę, jak bardzo błaga Cię Panie. Ulituj się nad nimi.

7/ Dla p. Bartka lekarza o uratowanie małżeństwa. Straszne zachowania żony, przerażenia 3 małych dzieci, po prostu koszmar.
8/ Dla Karola B o uleczenie choroby duchowej, fizycznej oraz prośba w rozwiązaniu sytuacji finansowej i małżeńskiej.
....16 maja 2018, 11:44
Matko Boża, dziękujemy Ci za otrzymane dotychczas łaski, uproś u Jezusa Miłosiernego łaskę zdrowia dla mojej mamy Marii i uzdrowienie z choroby nowotworowej.
...16 maja 2018, 11:42
Matko Pocieszenia dziękuje Ci za pomoc na maturze i proszę Cię o dostanie się na dobre studia.
Maria16 maja 2018, 10:18
Proszę o dobrego, wierzącego męża i o łaskę czystej i prawdziwej miłości. O pomyślny przebieg operacji, o wyjście z długów, o zdrowie dla rodziny.
anna15 maja 2018, 22:32
Proszę o modlitwę w intencji mojej mamy, która znów cierpi od kilku miesięcy z powodu trudnych do zdiagnozowania bóli nóg i kręgosłupa. Błagam Miłosiernego Boga i Matkę Przenajświętszą o pomoc dla mojej mamy w leczeniu, o uzdrowienie jej, o wyzwolenie z bólu i dolegliwości, które dzielnie znosi, a których żaden lekarz nie potrafi uleczyć do tej pory. Proszę o ochronę dla niej przed atakami zła i rozpaczy oraz okazjami do pseudoleczenia przez oszustów lub wysłanników zła.
Jezu Miłosierny, zajmij się Ty się uzdrowieniem mojej mamy, jeśli taka Twoja wola. Amen.
MARIA15 maja 2018, 21:30
Błagam o modlitwę w intencji ratunku rozpadającego się małżeństwa Kingi i Krystiana , o wypełnienie się Woli Bożej
Anna15 maja 2018, 18:49
Proszę o łaskę żywej wiary dla Wojciecha i uzdrowienie Krystyny z choroby nowotworowej.
Sabina15 maja 2018, 17:43
Matko Boża Pocieszenia błagam Cię upros u Twego Syna łaskę uzdrowienia z ciężkiej choroby dla mnie oraz zdrowie dla Patrycji, Łukasza i Wojciecha.
Agnieszka14 maja 2018, 17:13
Matko Boża Pocieszenia proszę o zdanie egzaminu na prawo jazdy przez córkę i pomyślne rozwiązanie spraw w które uwikłał się syn.Matko miej ich w swojej opiece.
Marcin14 maja 2018, 16:59
Bardzo proszę o modlitwę w intencji zbawienia mojej babci Marii
Jola10 maja 2018, 22:22
Dobra Matko proszę o opiekę i zdrowie dla moich najbliższych, stałą pracę dla mojego Narzeczonego oraz o Błogosławieństwo i miłość dla naszego związku oraz siłę gdy przychodzi zwątpienie. Amen
Wiesława10 maja 2018, 21:08
Kochana Matko proszę Cię o błogosławieństwo boże dla całej rodziny a w szczególności o powrót do zdrowia męża.
Karolina10 maja 2018, 21:05
Dziękuję Kochana Matko za wszystkie otrzymane łaski.
Zofia10 maja 2018, 21:04
O opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny a w szczególności dla dzieci.
Anna10 maja 2018, 21:03
Bardzo proszę w intencji Tobie Droga Matko znanej
BERNADETTA10 maja 2018, 21:02
Kochana Matko proszę Cię o pomyślną operacje dla taty