32 Niedziela Zwykła listopada 2015 r.

  1. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na remont naszego sanktuarium.

O 15.30 Nabożeństwo różańcowe za zmarłych parafian, duszpasterzy i dobroczyńców naszego sanktuarium.
O 16.00 Msza św. zbiorowa.

  1. Miesiąc listopad – to czas szczególnych modlitw za zmarłych- za pobożne nawiedzenie cmentarza odmówienia Ojcze nasz.., Wierzę w Boga Ojca.. i modlitwę w intencji Ojca św. możemy uzyskać odpust.
  2. Msze św. w tygodniu o 7.00 i  00. Po mszy św. wieczornej w wypominkach polecać będziemy Panu Bogu naszych bliskich zmarłych. Karteczki z wypominkami można składać do pudełka przed ławkami lub w zakrystii.
  3. W środę 11.11.2015 r. Narodowe Święto Niepodległości – modlić się będziemy za naszą Ojczyznę. Msze św. o 7.00, 9.00 i o 17.00. Na Mszę św. o 9.00 zapraszamy młodzież i dzieci. Prosimy o wywieszenie flagi Polski aby tym wyrazić naszą radość i wdzięczność Panu Bogu za wolność.
  4. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w tym tygodniu dbały o czystość naszego kościoła. A na sobotę po Mszy św. wieczornej zapraszamy do posprzątania kościoła rodziny z Parcelacji od nr. 313 do 324.
  5. Pragniemy tutaj podziękować wszystkim rodzinom z Jodłówki, które zaangażowały się w troskę o nasze sanktuarium. Dzięki waszej pracy nasz kościół jest czysty mimo trwających prac remontowych. Serdecznie dziękujemy pani Halinie Kiper za dekoracje i troskę o kwiaty. Pani Halina robi to za darmo poświęcając swój czas, także i środki, – dlatego tym bardziej wyrażamy naszą wdzięczność.
  6. W przyszłą niedzielę różaniec przed sumą poprowadzi róża pani Stanisławy Kucab.
  7. Serdecznie dziękujemy rodzinie z Parcelacji za ofiarę 1500 zł na klinkiet do naszego sanktuarium. Dziękujemy także za ofiarę 1000 na remont sanktuarium rodzinie z Jodłówki.
  8. Dziękujemy młodzieży, kandydatom do bierzmowania , za posprzątanie terenu wokół kościoła z liści.
  9. Na sobotę bardzo proszę o zorganizowanie zbiórki płodów rolnych na Wyższe Seminarium Duchowne w Przemyślu od godziny 10.00.